Kazansana Kayıt

Yasal yaş sınırını sağlıyor iseniz, istemeniz durumunda birkaç dakika içerisinde, Kazansana kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu süreci aşama aşama yazı içeriğinde sizler ile paylaşacağız. Ne yapmanız gerektiği konusunda bilgi vereceğiz.

Kazansana
Kazansana

 

Kazansana Üyelik Aşamaları

En baştan başlamak suretiyle, Kazansana üyelik aşamaları hakkında bilgi verelim. Siteye giriş işlemini yapalım. Kayıt ol butonu üzerinden seçim işlemini gerçekleştirin. Lakin başvuru belgesi olarak da tanımlanmış belgeyi doğru, eksiksiz ve gerçek bilgiler ile doldurmalısınız. Müşteri hizmetlerine gönderin. Yaklaşık 5 dakika bekleyin. 5 dakika sonra, yazdığınız elektronik posta adresinin gelen kutusu ya da önemsiz postalar bölümünü kontrol edin. Onay almanız ile birlikte, sizlere bir aktivasyon linki gönderilecektir. Fakat gelen bu adres ile Kazansana’ya giriş işlemini yapacaksınız. Ana sayfa açıldığında, oluşturduğunuz kullanıcı adı ve şifre bilgisini yazıp, hesabınıza erişeceksiniz.  Aktivasyon linki ile siteye giriş işlemini yapmak zorundasınız.

Kazansana Üyelik Onayı Vermedi

Başvuru yaptıktan sonra gördüğünüz üzere, bir aktivasyon linki alacak ve onay aldığını anlayacaksınız. Kazansana üyelik onayı vermedi ise, bunun muhtemel sebepleri tabi ki bulunmaktadır. Daha önce hesap açmış olabilirsiniz. Site tarafından üyelik iptal işlemi yapılmış olabilir. Verdiğiniz bilgiler isim, soy isim, elektronik posta adresi, cep telefon numarası gibi bilgiler daha önce kullanılmış olabilir. Bunun haricinde verdiğiniz açık adres ya da kullandığınız ip adresi üzerinde yaşayan şahıs ya da aile fertleri tarafından hesap açılmış olabilir. Böyle bir durumda da onay alma ihtimaliniz bulunmayacaktır.

Kazansana sosyal medya üzerindende üye olabilirsiniz.

Kazansana Hesap Açınca Promosyon Verecek mi?

Gerçekleştireceğiniz Kazansana kayıt işlemi ile birlikte, promosyon kampanyalarından yararlanmaya başlayacaksınız. Kazansana hesap açınca promosyon verecek mi? Elbette ilk alacağınız promosyon, para yatırmadan alacağınız deneme promosyonu olacaktır. Yeni hesap açtıktan sonra, canlı destek ile görüşüp, bu promosyonu talep etmeniz yeterlidir. İlk defa para yatırma işlemi yapar iseniz, hoş geldin promosyonu alacaksınız. Herhangi bir gün, gün içerisinde herhangi bir saatte her para yatırma işleminiz karşılığında yatırım promosyonu alacaksınız. Paranızı kullanıp, kaybeder iseniz, bahis ya da oyun kayıt promosyonlarını da alma şansına sahip olacaksınız.